WSPOMNIENIA ZAPISANE W BIŻUTERII

PANDORA to duńska firma, która projektuje, produkuje i sprzedaje ręcznie wykańczaną, ponadczasową kobiecą biżuterię, z najwyższej jakości srebra, złota oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych, która pozwala każdej kobiecie wyrazić indywidualny styl, opowiedzieć własną historię poprzez biżuterię, zachować niezapomniane momenty życia na zawsze.

Najbardziej znanym i pożądanym produktem PANDORA jest bransoletka z zawieszkami, którą pokochały kobiety na całym świecie! Pozwala na dobieranie jej elementów według własnego uznania czy nastroju, czyli stworzenie absolutnie unikatowej i spersonalizowanej biżuterii. Klientki PANDORA mogą zaprojektować osobistą, niepowtarzalną kompozycję, wybierając spośród bogatej oferty oryginalnych wzorów zawieszek. Każda zawieszka na bransoletce może symbolizować ważny moment w życiu jej właścicielki, a ich zestaw opowiadać całą wyjątkową i osobistą historię. PANDORA daje również możliwość komponowania niezwykłych zestawów z pierścionków. Zamiast jednego można nosić kilka na raz odważnie łącząc srebro z 14-karatowym złotem, cyrkonie sześcienne z kamieniami szlachetnymi czy perłami. Także kolczyki można tworzyć według własnego pomysłu, dzięki oryginalnym haczykom oraz ogromnemu wyborowi specjalnych zawieszek. W ten sposób można komponować zestawy biżuterii na każdy dzień tygodnia za każdym razem osiągając inny efekt. Baw się modą i stwórz swój własny styl z PANDORA!

Inspiracją do stworzenia zimowej kolekcji biżuterii było nocne niebo. Odnajdziemy w niej wiele kontrastów - ciemnoniebieskich barw oraz iskrzących się jasno cyrkonii sześciennych. Staraliśmy się używać materiałów, które w piękny i symboliczny sposób oddadzą magię gwieździstej nocy.