biżuteria złota i srebrna

Na przestrzeni czasu złoto niezmiennie cieszy się niegasnąca popularnością. Kojarzone z bogactwem, prestiżem i elegancją, są dla każdego wyjątkową ozdobą. W prezentowanych wyrobach odnajdziecie Państwo klasyczne piękno i najnowsze trendy światowej mody. Nasze kolekcje podlegają ciągłym zmianom, jedno pozostaje niezmienne – wysoka jakość i jubilerski kunszt.

 

#Specjalnie wyselekcjonowana, ponadczasowa, a jednocześnie idealnie wpisująca się w aktualne trendy kolekcja biżuterii wykonana jest wyłącznie z żółtego, różowe i białego złota, ozdobionego brylantami, rubinami, błękitnymi topazami oraz ametystami. Innowacyjne wzornictwo, perfekcyjna równowaga pomiędzy nowoczesnością i tradycją oraz rozpoznawalny styl GUCCI są gwarancją jej sukcesu także wśród polskich miłośniczek luksusu. Firma GUCCI słynie z wyjątkowo oryginalnych i atrakcyjnych artykułów luksusowych. Swoim klientom na całym świecie oferuje najwyższą jakość i najlepszy styl. Sprzedaż zegarków to działalność w pełni zgodna z wizerunkiem firmy, odzwierciedlająca jej ewolucję i charakter, który wynika z połączenia nowatorskich koncepcji włoskich stylistów i najnowszych tendencji w modzie z najwyższą jakością materiałów i wykonania obowiązującą w szwajcarskim zegarmistrzostwie. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że na rynku zegarków luksusowych GUCCI zajmuje poczesne miejsce.

 

#APM Monaco to modowa firma biżuteryjna. W każdym detalu wykonana jest z największą starannością. Olśniewa swoją subtelnością i nadzwyczajną jakością. Ponadto oferuje swoim klientom koncepcję, która zawiera nowy świat zainspirowany stylem życia Południowej Francji i szykownego Monako, koncepcję oddziałującą na zmysły Klienta. APM Monaco co miesiąc tworzy nową kolekcję, zarówno złotą jak i srebrną. Można zakupić ją jedynie przez rok od momentu wejścia na rynek, co czyni ją bardzo indywidualną i niepowtarzalną.